آموزش زبان سوئدی اینترنتی

هزینه نام نویسی

قابل پرداخت در در ایران

قیمت 

۹۸۰،۰۰۰  تومان 

(۹،۸۰۰،۰۰۰ ریال)

 


  • وسیع‌ترین دوره‌ آموزش زبان اینترنتی

  • ۶ ماه دسترسی‌ اینترنتی شبانه‌ روزی با کمترین هزینه

  • بدون نیاز به دانش قبلی‌ در زبان سوئدی یا انگلیسی‌

  • اطلاعات شروع به زبان فارسی

 

۶ ماه دسترسی‌ اینترنتی شبانه‌ روزی با کمترین هزینه

این همان سیستم آموزشی است که در تمام مدارس رسمی‌ سوئد به مهاجرین آموزش میشود. پس از ورود به سوئد شما میتوانید با انجام یک امتحان نزد هر کدام از این مدارس مدرک رسمی‌ این دوره را دریافت کنید.

فرم زیر را جهت سفارش پر کنید. اطلاعات پرداخت به ایمیل شما ارسال میشود. پس از پرداخت اطلاعات ورود به سیستم و راهنمای استفاده به زبان فارسی به ایمیل شما ارسال میشود.

سفارش دهید

محتوای آموزش زبان سوئدی اینترنتی

شما هم اکنون میتوانید در هر کجا و در هر زمان زبان سوئدی را بیاموزید، تمرین کنید و یا مهارت‌های خود را افزایش دهید. با آموزش از راه دور، این شما هستید که زمان یادگیری را مشخص می‌کنید، پس می‌توانید به راحتی‌ به کارهای روزانه خود برسید و از وقت‌های آزاد خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. این شیوه آموزشی‌ همیشه و هر جا در دسترس شماست. فقط نیاز دارید که به اینترنت دسترسی‌ داشته باشید.

 مراحل آموزشی‌ زبان سوئدی

این سیستم شامل پنج مرحله می‌باشد:

-یادگیری و تلفظ الفبا
*Kurs-A
*Kurs-B
*Kurs-C
*Kurs-D

شما پس از ثبت نام به تمامی‌ این دوره‌ها دسترسی‌ خواهید داشت. همچنین میتوانید پس از پایان این دوره‌ها سطح زبان خود را با دوره‌های تکمیلی افزایش دهید. دوره‌های تکمیلی ما شامل تعدادی موارد آموزشی‌ می‌باشد که مهارت‌های شما را در گفتار و نوشتار افزایش میدهد. به طور مثال میتوانید به آوا‌ها و تلفظ صحیح واژه‌ها به صورت آنلاین گوش دهید. تمامی‌ کتاب‌ها با فرمت (PDF) ذخیره شده و در هر سیستم و یا تلفن همراه (Windows Phone-Android-iOS) قابل استفاده خواهد بود.

 

زمان دسترسی‌ به دوره ها

هنگامی که برای بسته آموزشی زبان سوئدی ثبت نام می‌کنید، به شما یک دسترسی‌ شش ماهه‌ شامل نام کاربری و گذر واژه برای ورود به سایت آموزش زبان تعلق خواهد گرفت. اگر مایل باشید که همچنان این دوره را ادامه دهید، می‌بایست که مجدداً ثبت نام کنید.

شیوه‌های آموزش و یاد گیری

هنگامی که برای بسته آموزشی زبان ثبت نام می‌کنید، یک ایمیل دریافت خواهید کرد که شامل راهنمایی گام به گام برای یادگیری می‌باشد. این راهنمایی‌ها به شما کمک خواهند کرد که در کوتاهترین زمان ممکن سطح زبان خود را افزایش دهید. این برای ما مهم است که شما آغازی خوب داشته باشید و همچنین به یاد گیری خود سرعت ببخشید.

فرم سفارش

پس از ارسال این فرم اطلاعات پرداخت برای شما ایمیل میشود و پس از پرداخت بلافاصله اطلاعات لاگین برای شما ارسال میشود.

 

لطفا اطلاعات را فقط با حروف لاتین وارد کنید.

اینجا کلیک کنید

 

نام / Förnamn *نام خانواد‌گی / Efternamn *


لطفا از صحت آدرس پستی خود اطمینان حاصل فرمائید. این راه اصلی‌ ارتباط ما با شماست.

آدرس پست الکترونیکی / Email *


شهر/ Stad *تلفن همراه / Mobil *پیام / Meddelande


تمامی موارد ستاره دار"*" را تکمیل کنید .

پس از ارسال اگر تا چند لحظه دیگر از طرف ما امیلی‌ دریافت نکردید لطفا "Spam Box" خود را چک کنید و آدرس ایمیل زیر را به دفترچه آدرس "Contacts" اضافه کنید.registration@swedex.ir


لطفا اطلاعات را فقط با حروف لاتین وارد کنید.

کد را وارد کنید.captcha 

Shares
Share This